• Monika-White_LePatio_projekt_Penthouse-Modřanka__head_hd Penthouse Vltava Horizon

Penthouse Vltava Horizon

V posledním 15. patře novostavby s panoramatickým výhledem na Vltavu  se nachází velkoryse řešený penthouse. Penthouse pro Moniku White znamená dokonalé zosobnění městského bydlení a zároveň blízkost obloze a nekonečné výhledy. Při návrhu tohoto interiéru bylo hlavní inspirací úžasné panoráma řeky a okolní krajiny. Interiér by toto panoráma neměl zastiňovat, naopak záměrem designérky bylo, aby exteriér a interiér vytvořily harmonický celek.

Vybavení penhousu je koncipováno jako luxusní, elegantní a nadčasové. Barevná škála vznikla zcela přirozeně – šedá, která je barvou symbolizující eleganci života ve městě, modrá je pokračováním oblohy a interiér je doplněn teplými zlatými a měděnými tóny. Strohost moderní architektury je vyvážena všudypřítomnými přírodními materiály, jako jsou kámen, dřevo, beton, přírodní textilie.

Interiér má být především domovem, proto je kladen důraz na jeho plnou funkčnost: byly vytvořeny velké úložní prostory, v centrální části bytu je velká a plně vybavená kuchyň s barem.

Pocit komfortu zajistí i moderní systém osvětlení. V interiéru je zaveden systém Philips Hue, který umožňuje dálkové ovládání svícení a změnu teploty světla podle denního období.


Projekt byl publikován:

Blesk Bydlení: Byt blízko obloze